MENU
Головна » 2008 » Серпень » 11

«Дізнавшись про бойові зіткнення в Цхинвалі та його околицях, закликаю конфронтуючих припинити вогонь і повернутися на шлях діалогу, - йдеться в заяві Його Святості Патріарха  Московського й всієї Русі Алексія ІІ, яке було оприлюднено 8 серпня на сайті «Патріархія.ру». - Зараз на землі Південної Осетії проливається кров, і гинуть люди, через що я глибоко вболіваю. Серед тих, хто піднімає руку один на одного, - православні християни. Більше того, зіткнулися один з одним православні народи, покликані Господом жити в братерстві й любові».

«Знаю про заклик до миру, який зробив Святійший Католикос - Патріарх всієї Грузії Ілія ІІ. Звертаю до тих, хто сьогодні осліплений ворожнечею, і свій гарячий заклик: зупиніться! Не дайте пролити ще більше крові, не дозвольте розширити сьогоднішній конфлікт! Проявіть мудрість і сміливість: сядьте за стіл переговорів, у ході яких поважалися б традиції, погляди, надії грузинського й осетин ... Читати далі »

Переглядів: 841 | Додав: pruxod | Дата: 11.08.2008 | Коментарі (0)

В селе Хетагурово Южной Осетии сожжен храм Пресвятой Богородицы. Этот уникальный православный храм Х века являлся памятником истории Южной Осетии, одним из ее духовных центров. Внутри храма, сообщает Осрадио, обнаружены останки стариков. 8 августа, в результате ожесточенного сопротивления пали все защитники села. Во время боя старики из села решили укрыться в храме. Люди, видимо, надеялись на божье покровительство, на то, что грузинские солдаты, которые тоже, вроде бы, считают себя православными людьми, не тронут их в храме. Однако выяснилось, что грузинские войска заживо сожгли людей вместе с храмом.
Грузинские солдаты увезли в неизвестном направлении большую группу молодых женщин села Хетагурова. Участь их неизвестна. Как ранее сообщало ИА REGNUM со ссылкой на очевидцев, над группой девушек надругались грузинские солдаты. В этом же населенном пункте давили людей гусеницами танков. Спаслась лишь часть жителей, убежавшая в лес. Всего село насчитывало 170 дворов.
Напомним, ранее с ... Читати далі »
Переглядів: 700 | Додав: pruxod | Дата: 11.08.2008 | Коментарі (0)

Сайт створено у системі uCoz