MENU
Головна » 2008 » Серпень » 11 » МОСКВА. Руська Церква готова об'єднати зусилля з Церквою Грузинською для сприяння досягненню миру
16:08
МОСКВА. Руська Церква готова об'єднати зусилля з Церквою Грузинською для сприяння досягненню миру

«Дізнавшись про бойові зіткнення в Цхинвалі та його околицях, закликаю конфронтуючих припинити вогонь і повернутися на шлях діалогу, - йдеться в заяві Його Святості Патріарха  Московського й всієї Русі Алексія ІІ, яке було оприлюднено 8 серпня на сайті «Патріархія.ру». - Зараз на землі Південної Осетії проливається кров, і гинуть люди, через що я глибоко вболіваю. Серед тих, хто піднімає руку один на одного, - православні християни. Більше того, зіткнулися один з одним православні народи, покликані Господом жити в братерстві й любові».

«Знаю про заклик до миру, який зробив Святійший Католикос - Патріарх всієї Грузії Ілія ІІ. Звертаю до тих, хто сьогодні осліплений ворожнечею, і свій гарячий заклик: зупиніться! Не дайте пролити ще більше крові, не дозвольте розширити сьогоднішній конфлікт! Проявіть мудрість і сміливість: сядьте за стіл переговорів, у ході яких поважалися б традиції, погляди, надії грузинського й осетинського народів», - звернувся Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Алексій ІІ до учасників військового конфлікту.

«Руська Церква готова об'єднати зусилля з Церквою Грузинською для сприяння досягненню миру. Бог наш, Який «не є Бог безладдя, але миру» (1 Кор. 14:33), хай буде нам у цьому Помічником», - наголосив Предстоятель Руської Церкви.

Рatrіarhіa.ru

Переглядів: 798 | Додав: pruxod | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Сайт створено у системі uCoz