MENU
Головна » 2009 » Травень » 21
 
Ми живемо в світі, в якому практично всі чули ім’я Іісуса Христа, і до того ж в традиційно християнській країні, де це ім’я настільки вкорінене в історії і культурі, що не знати його просто неможливо. Але якщо ми запитаємо у людей - звичайних людей, що поспішають у своїх справах на вулиці, - навіщо прийшов Іісус Христос, найчастіше нам скажуть - вчити, хтось скаже, що Іісус прийшов показати нам приклад.

Те та інше частково вірно: Господь Іісус дійсно вчив і показав приклад. Але чи це головне?

Духовні наставники багатьох релігійних традицій приходять, щоб нагадати людям, як поводитися; і люди часто думають, що Іісус Христос - просто один з тих, хто вчив людей «бути хорошими». В світі є вчення, основним змістом яких є правильна поведінка, наприклад конфуціанство. Але Євангеліє говорить про набагато більше - про вічне спасіння. Ми можемо знайти нечуване щас ... Читати далі »

Переглядів: 741 | Додав: admin | Дата: 21.05.2009 | Коментарі (0)

В руководстве Украины сторонники раскольников и идеи создания в стране поместной Церкви составляют подавляющее меньшинство, заявил глава пресс-службы Украинской православной церкви Василий Анисимов.
«Наше единство с Русской православной церковью у подавляющего большинства наших политиков не только не вызывает аллергию, но и приветствуется», - сказал В.Анисимов в интервью, которое публикует в четверг сайт православного братства «Радонеж».
«Янукович, Тимошенко, Симоненко, Литвин, Мороз, Витренко - а это 90 процентов нашего политикума - хоть раз где-то выразили недовольство нашим единством с РПЦ? Напротив, они нас всегда поддерживали», - подчеркнул он.
Представитель Украинской православной церкви отметил также, что ее прихожанами являются «лидеры «оранжевой революции», ближайшие соратники Ющенко: Порошенко, Луценко, Ехануров и другие».
«Есть небольшое униато-раскольничье лобби, которое возглавляет сам президент, но это отнюдь не вся наша элита», - добавил В.Анисимов. ... Читати далі »
Переглядів: 616 | Додав: pruxod | Дата: 21.05.2009 | Коментарі (0)

Сайт створено у системі uCoz