MENU
Головна » 2010 » Лютий » 24
Святейший Патриарх Московский и всея Руси Кирилл поздравил архиепископа Ровенского и Острожского Варфоломея с 20-летием архиерейской хиротонии. В патриаршем поздравлении говорится:
Его Высокопреосвященству, Высокопреосвященнейшему Варфоломею, архиепископу Ровенскому и Острожскому
Ваше Высокопреосвященство!
В день 20-летия Вашей архиерейской хиротонии сердечно приветствую Вас и поздравляю с этой знаменательной датой.
Благодатью Святого Духа через возложение рук архиерейских Господь сподобил Вас быть сопричтенным к сонму епископов, дабы по преемству апостольскому Вы оберегали словесное стадо Христово от нерадивых наемников и хищных волков, стремящихся погубить его (см. Ин. 10:12).
На протяжении двух десятилетий совершая архипастырское служение, призывая народ Божий к делам любви и милосердия, к жизни по заповедям Христа Спасителя, Вы бодрствуете в деле твердого охранения канонического Православия на Украине. Утверждая колеблющихся, укрепляя церковную дисциплину и ... Читати далі »
Переглядів: 468 | Додав: pruxod | Дата: 24.02.2010 | Коментарі (0)


Як повідомляє офіційний сайт Української Православної Церкви, в середу ввечері, 24 лютого, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил прибув до Києва. В аеропорту «Бориспіль» його зустрічали Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир, постійні члени Священного Синоду УПЦ, а також Міністр закордонних справ України Петро Порошенко, Надзвичайний і Повноважний Посол Росії в Україні Михайло Зурабов і народний депутат України Микола Азаров. Предстоятеля Руської Православної Церкви супроводжує голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків РПЦ митрополит Волоколамський Іларіон (Алфеєв). Цього ж дня, напередодні святкування Собору всіх преподобних Києво-Печерських, що відзначатиметься в неділю, 28 лютого, Святіший Патріарх помолиться у Хрестовоздвиженському храмі Києво-Печерської Лаври та відвідає печери, де ... Читати далі »
Переглядів: 537 | Додав: pruxod | Дата: 24.02.2010 | Коментарі (0)

 
ЙОГО БЛАЖЕНСТВУ,
БЛАЖЕННІШОМУ ВОЛОДИМИРУ,
МИТРОПОЛИТУ КИЇВСЬКОМУ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,
СВЯЩЕННОАРХИМАНДРИТУ
СВЯТО-УСПЕНСЬКОЇ ПОЧАЇВСЬКОЇ ЛАВРИ
Ваше Блаженство!
У дні Великого посту змушені порушити Вашу молитву і звертаємося до Вас із приводу заяв посадових осіб Тернопільської обласної ради та державної адміністрації в засобах масової інформації.
У своїх виступах вони звинувачують Свято-Успенську Почаївську Лав-ру в антидержавній та антиукраїнській діяльності; підбурюванні людей до войовничих дій; розповсюдженні антиукраїнської літератури; прочан, які приїжджають в Лавру на молитву, принизливо називають «туристами»; проголошенні проповідей виключно російською мовою; агресивній поведі-нці монахів по відношенню до «священнослужителів і вірян інших конфесій».
Такі звинувачення нічим не обґрунтовані і ... Читати далі »
Переглядів: 532 | Додав: pruxod | Дата: 24.02.2010 | Коментарі (0)

Сайт створено у системі uCoz