MENU
Головна » 2008 » Вересень » 19
19 вересня Свята Православна Церква молитовно згадує чудо Архистратига Михаїла.
В Здолбунівському благочинні цього дня Престольні празники у парафіян храмів с. Мости та с. Новосілки.
У обох парафіях відбулися святкові богослужіння.
Благочинний Здолбунівського району цього року молився з парафіянами храму святого Архістратига Михаїла в с. Новосілки.
Після Божественної Літургії було відслужено молебень у храмі. У зв’язку з тим, що кілька днів на вулиці дощова погода, не було можливості провести святковий Хресний хід.
Було також виголошено уставне многоліття.
Благочинний виголосив проповідь та привітав присутніх зі святом.
Настоятель храму отець Петро Гарбарчук подякував благочинному, священикам та богомольцям за спільну молитву та запросив присутніх гостей на святковий обід.
Пропо ... Читати далі »
Переглядів: 998 | Додав: pruxod | Дата: 19.09.2008 | Коментарі (1)

 
Во Фригии, недалеко от города Иераполя, в местности, называемой Херотопа, находился храм во имя Архистратига Михаила; около храма истекал целебный источник. Храм этот был сооружен усердием одного из жителей города Лаодикии в благодарность Богу и святому Архистратигу Михаилу за исцеление его немой дочери водой источника. Архистратиг Михаил, явившись в сонном видении отцу немой девицы, еще не просвещенному святым Крещением, открыл ему, что его дочь получит дар речи, испив воды из источника. Девица действительно получила при источнике исцеление и начала говорить. После этого чуда отец с дочерью и все его семейство крестились, и усердием благодарного отца был воздвигнут храм в честь святого Архистратига Михаила. К источнику стали приходить за исцелением не только христиане, но и язычники; многие из язычников отрекались от идолов и обращал ... Читати далі »
Переглядів: 1125 | Додав: pruxod | Дата: 19.09.2008 | Коментарі (0)

Сайт створено у системі uCoz