MENU
Головна » 2012 » Квітень » 05
 
Духовенство Рівненської єпархії нещодавно брало участь в акції по збору підписів в захист інтересів Почаївської Свято-Успенської Лаври. На адресу Архієпископа Варфоломія від Владики-намісника надійшов подячний лист
«Його Високопреосвященству,
Високопреосвященнішому Варфоломію,
Архієпископу Рівненському і Острозькому
Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико! Від себе особисто та від лиця братії земно кланяюся, дякую і пакі дякую за те, що Ви відгукнулися на наше звернення по збору підписів на захист Почаївської Лаври та у поверненні її споруд Українській Православній Церкві.
Зібрані Вами підписи стали вагомим внеском до загальної кількості та підтримкою для братії Лаври у вирішенні цього важливого питання.
Пам'ятаємо про Ва ... Читати далі »
Переглядів: 830 | Додав: pruxod | Дата: 05.04.2012 | Коментарі (0)

 
14 квітня орієнтовно о 19.00 – 20.00 делегацією Української Православної Церкви на чолі із головою Відділу зовнішніх церковних зв’язків архієпископом Бориспільським Антонієм спеціальним рейсом з Єрусалима буде доставлено Благодатний вогонь із храму Гробу Господнього. православные книги
Зустріч Благодатного вогню відбудеться у Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі. Під час очікування на великому екрані, встановленому на площі перед Успенським собором, транслюватиметься документальний фільм «Пасха» виробництва Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ.
 
http://orthodox.org.ua/
Переглядів: 535 | Додав: pruxod | Дата: 05.04.2012 | Коментарі (0)

Сайт створено у системі uCoz