MENU
Головна » 2010 » Листопад » 01
 
— Ваше Блаженство, расскажите о вашей семье.
— Отец некоторое время был церковным старостой, мама занималась хозяйством. С детства я ходил в церковь, всей семьей соблюдали посты. Священного Писания у нас не было, только старенькое Евангелие, родители его нам читали, если были не слишком уставшими. Мама знала много песен, и церковных и светских. Иногда пела и плакала над сюжетом, и я вместе с ней. Девочек у нас в семье не было, и маме тяжело приходилось с пятью мужиками. У меня было «послушание» убирать, помогать готовить. Иной раз и не хотелось, а мама говорила: «Тебе это пригодится». Эти слова я вспомнил в Женеве (митрополит в свое время был настоятелем Женевского прихода в честь Рождества Пресвятой Богородицы). Коллеги попросили меня приготовить украинский борщ, я вспомнил мамины слова и рецепт — полил на сковородке св ... Читати далі »
Переглядів: 488 | Додав: pruxod | Дата: 01.11.2010 | Коментарі (0)

Другий день З’їзду православної молоді (30 жовтня) розпочався традиційно спільною молитвою. Після сніданку учасники зібралися на біблійну годину, котру проводив клірик Дніпропетровської єпархії священик Сергій Іванов. Тут велося обговорення теми поведінки православної молодої людини в суспільстві. Також на З’їзд завітав гість – архімандрит Іоасаф з Свято-Іонівського Київського чоловічого монастиря. Отець Іоасаф проводить щонеділі при монастирі молодіжні зібрання, які відвідують близько 400 молодих людей. Спілкуючись з рівненською молоддю він розповів про свій шлях, який привів його до Бога. «Найголовніше, ми повинні бути щирими самі з собою і з оточуючими нас людьми. Через нашу щирість, відвертість та простоту багато людей прийдуть до Церкви, - наголосив отець Іоасаф.
Також батюшка схвально віднісся до того, що багато молодих людей займається спортом. «Молодим юнакам та дівчатам не природньо кожен день пити пиво та будь-які інші алкогольні напої; не природньо цілими дня ... Читати далі »
Переглядів: 464 | Додав: pruxod | Дата: 01.11.2010 | Коментарі (0)

Сайт створено у системі uCoz