MENU
Головна » 2010 » Листопад » 1 » З’їзд православної молоді Рівненської єпархії (продовження)
19:57
З’їзд православної молоді Рівненської єпархії (продовження)
Другий день З’їзду православної молоді (30 жовтня) розпочався традиційно спільною молитвою. Після сніданку учасники зібралися на біблійну годину, котру проводив клірик Дніпропетровської єпархії священик Сергій Іванов. Тут велося обговорення теми поведінки православної молодої людини в суспільстві. Також на З’їзд завітав гість – архімандрит Іоасаф з Свято-Іонівського Київського чоловічого монастиря. Отець Іоасаф проводить щонеділі при монастирі молодіжні зібрання, які відвідують близько 400 молодих людей. Спілкуючись з рівненською молоддю він розповів про свій шлях, який привів його до Бога. «Найголовніше, ми повинні бути щирими самі з собою і з оточуючими нас людьми. Через нашу щирість, відвертість та простоту багато людей прийдуть до Церкви, - наголосив отець Іоасаф.
Також батюшка схвально віднісся до того, що багато молодих людей займається спортом. «Молодим юнакам та дівчатам не природньо кожен день пити пиво та будь-які інші алкогольні напої; не природньо цілими днями сидіти біля телевізора чи комп’ютера. А займатися спортом, розвиватися фізично – це природньо і властиво будь-кому, а особливо молоді», - наголосив отець Іоасаф. Також гість розповів про молодіжні проекти Свято-Іонівського монастиря та презентував книгу «Записи волонтера», де розповідається про основи волонтерської діяльності. Учасники мали змогу одразу її придбати.
Після обіду учасники обговорювали питання волонтерства. Дискусія видалася напрочуд жвавою та цікавою.
О 17.00 всі зібралися в монастирський храм Різдва Христового на всенічне бдіння. Після богослужіння молоді люди переглянули документальний фільм «Хрустальный мальчик», в якому розповідалося про хлопчика-інваліда та його життєву долю. Після фільму пройшло його обговорення.

В неділю 31 жовтня учасники Православного Молодіжного З’їзду молилися за Божественною літургією в храмі Різдва Христового. Після богослужіння перед молоддю виступили діти недільної школи монастиря. Вихованці зачарували всіх прекрасним духовним концертом. По обіді учасники в командах готували творчі завдання, презентація яких відбувалася ввечері. На завершення молоді люди переглянули другу частину фільму «Хрустальный мальчик».
 
http://www.agapit.rv.ua/
Переглядів: 468 | Додав: pruxod | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar

Сайт створено у системі uCoz