MENU
Головна » 2011 » Червень » 29
В неділю Всіх Святих у Новомощаницькій ЗОШ 1-2 ст. відбувся випускний вечір.
Село Нова Мощаниця невеличке, тому і випускників цього року було небагато - всього 11 чоловік. За доброю традицією вечір почався із походу до місцевого храму, де для випускників був відслужений подячний молебінь. Під час молебню вже колишні учні з запаленими свічками, разом з настоятелем храму, дякували Господу Богу за те, що Він посилав їм, їхнім батькам та вчителям, протягом цих років здоров'я, сили та мудрості для отримання всіх необхідних знань, які стануть в нагоді в подальшому їхньому житті.
Після вітального слова, в якому настоятель побажав усім міцного здоров'я, многих літ, він також наголосив про те, що куди б не закинула доля кожного з них, щоб вони не забували своє село, де вони народилися, церкву і православну віру, в якій їх охрестили батьки. Після цього настоятель, під спів хористами "Многая літа", окропив усіх присутніх святою водою і вручив на пам'ять іконки, а в ... Читати далі »
Переглядів: 748 | Додав: pruxod | Дата: 29.06.2011 | Коментарі (0)

 
12 червня цього року християни відзначали День Святої Трійці. Цей празник є одним із головних християнських свят.
Празник Святої Трійці називається ще й П’ятидесятницею, адже зішестя Святого Духа на апостолів відбулося на п’ятидесятий день після Воскресіння Христового.
Саме цей день вважається Днем народження Святої Православної Церкви Христової, бо саме з цього часу ученики і апостоли Христові розійшлися по світу для благовіствування слова Божого і саме з цього дня Церква Божа почала ширитися і примножуватися. Апостолам, як добрим пастирям, доручалося зібрати всіх овець Христових, всіх Божих людей в одне стадо. З того часу, кожен, хто прагне до Істини, може стати членом єдиного ц ... Читати далі »
Переглядів: 674 | Додав: pruxod | Дата: 29.06.2011 | Коментарі (0)

Сайт створено у системі uCoz