MENU
Головна » 2012 » Листопад » 14 » Виповнилося дванадцять років від дня освячення Різдво-Богородичного храму смт Мізоч + фото
11:01
Виповнилося дванадцять років від дня освячення Різдво-Богородичного храму смт Мізоч + фото
10 листопада 2012 року в Різдво-Богородичному храмі смт Мізоч відбулося святкове богослужіння. Цього дня парафіяни храму святкували отпуст храму (день його освячення).
Дванадцять років тому, 12 листопада 2000 року, після багатьох поневірянь, Мізоцький храм було освячено Архієпископом Рівненським і Острозьким Варфоломієм.
З того часу розпочалося повноцінне духовне життя парафіян храму на чолі з настоятелем протоієреєм Олександром Карпюком.
Багато було зроблено й ремонтних робіт біля храму, який у 2000 році був навіть не до кінця розписаний внутрішньо. А до 12-ліття від дня освячення було поновлено внутрішній розпис й полаковано стіни. Ці роботи проводились за кошти меценатки храму, що народилася й раніше жила в Мізочі.
Оновлений храм радісно зустрів віруючих, що зібралися на молитву цього дня. Богослужіння очолив благочинний Здолбунівського району, якому співслужили майже всі священики Здолбунівського благочиння, яких було більше двадцяти. Храм був наповнений людьми й щира молитва подяки й прохання про Боже благословення лилася до Господа.
На завершення був традиційний хресний хід навколо храму й молебень, а настоятель храму щиро подякував присутнім за спільну молитву й запросив священиків та меценатів на святковий обід.

ФОТО:


На літії

Полієлей

Читання молитви на оновлення храму після внутрішнього ремонту

На Малому вході


Священики у вівтарі

Протодиякон Георгій Пилипчук під час співу "Верую"

Під час співу "Верую" у вівтарі

Причащання віруючих

Під час богослужіння у храмі

Касир храму

Вихід священиків на хресний хідНа хресному ході


Окроплення святою водою

Під час співу величання на молебні

Настоятель храму дякує присутнім
Переглядів: 579 | Додав: pruxod | Рейтинг: 4.3/3
Всього коментарів: 0
avatar

Сайт створено у системі uCoz