MENU
Головна » 2011 » Липень » 8 » Відбувся Ювілейний Собор Української Православної Церкви
17:38
Відбувся Ювілейний Собор Української Православної Церкви
 
8 липня в Трапезній палаті храму преподобних Антонія та Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври під головуванням Блаженнішого Митрополита Володимира відбувся Ювілейний Собор Української Православної Церкви.
Розпочалася робота з молебню, після чого Блаженніший Владика звернувся з вітальним словом до учасників Собору.
Далі було обрано редакційну комісію Собору. Керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан зачитав вітальні адреси учасникам Собору від Святішого Патріарха Кирила та Президента України Віктора Януковича.
Голова Мандатної комісії митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій оприлюднив статистичні данні по кворуму на Соборі.
Далі робота продовжилася за порядком денним, а Блаженніший Митрополит Володимир виступив із доповіддю.
Після цього керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, від імені учаників Собору, подякував Блаженнішому Митрополитові Володимиру за понесені труди по управлінню Української Православної Церкви.
Далі Блаженніший Митрополит Володимир, від імені учасників Собору, привітав деяких архієреїв із ювілеями та вручив їм відзнаки Української Православної Церкви:
Архієпископ Вінницький і Могилів-Подільськоий, з нагоди 15-річчя архієрейської хіротонії, нагороджений орденом преподобного Феодосія Чернігівського;
Архієпископ Криворізький і Нікопольський Єфрем, з нагоди 45-річчя від дня наролдення, - орденом святого благовірного князя Ярослава Мудрого;
Архієпископ Полтавський і Миргородський Филип, з нагоди 55-річчя від дня народження, - орденом святого благовірного князя Ярослава Мудрого;
Архієпсикоп Рівненський і Острозький Варфоломій, з нагоди 20-річчя архієрейської хіротонії, - орденом преподобного Феодосія Чернігівського;
Архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій, з нагоди 20-річчя архієрейської хіротонії, - орденом святителя Петра Могили.
На завернення Собору Блаженніший Митророполит Володимир ще раз звернувся до присутніх і закликав їх завжди перебувати в любові та взаємопорозумінні.
http://orthodox.org.ua/
Переглядів: 468 | Додав: pruxod | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar

Сайт створено у системі uCoz