MENU
Головна » 2011 » Жовтень » 28 » Паломництво дітей Недільної школи + фото
18:58
Паломництво дітей Недільної школи + фото
Почаїв – головна святиня і осередок духовного життя Західної України. Сюди їдуть паломники зі всого світу, щоб помолитись, отримати зцілення та духовну підтримку. Щоб показати учням недільної школи с. Нова Мощаниця цю благодатну обитель, 27 жовтня була здійснена паломницька поїздка до цих святих місць.
Настоятель місцевого храму, о. Ігор, перед поїздкою розповів дітям про історію заснування Почаївскої Лаври, про її засновника - преподобного Іова, про ікону Почаївської Божої Матері.
З цікавістю та острахом чекали дітки своєї черги, щоб прикластись до мощей преподобних Іова та Амфілохія Почаївських, а найбільше всі хотіли побувати у пещері, де колись молився преподобний Іов. І через майже три години стояння в черзі, їхні мрії збулися. Яка ж радість світилася в їхніх очах, коли вони там побували. Потім всі дружно попили святої водички зі Стопи Божої Матері та з’їли смачні монастирські просфори. Після Почаєва ми піднялися на Божу Гору, та по дорозі відвідали джерело святої праведної Анни у с. Онишківці. Не дивлячись, що був хоча ясний, але вже холодний осінній день, дітвора помочила у джерелі ноги.
Починало смеркати, але діти просили батюшку ще не їхати додому, настільки були вражені цією поїздкою. Пізніше, всю дорогу назад, було чути їхні захопливі розповіді про свої враження.
Думаю, що це паломництво надовго залишиться в пам’яті дітей, збагатить їхні серця добром і любов’ю.
м. Наталія Гнатишина
 
Фото:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Переглядів: 800 | Додав: pruxod | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
avatar

Сайт створено у системі uCoz