MENU
Головна » 2011 » Травень » 23 » Чесна глава святої великомучениці Анастасії Узорішительниці прибуде до Рівного
20:32
Чесна глава святої великомучениці Анастасії Узорішительниці прибуде до Рівного
 
8 травня, у день святих жон-мироносиць, до Києва прибула чесна глава святої великомучениці Анастасії Узорішительниці. Cвятиня відвідає десять кафедральних міст України, в тому числі м. Рівне.
Одним із напрямків соціального служіння Української Православної Церкви є духовна опіка над хворими людьми та в’язнями у місцях позбавлення волі. Для тих і інших свята Великомучениця Анастасія є Небесною покровителькою, оскільки ще за життя (†304 рік) угодниця Божа обрала собі благу участь: вона навідувала у темницях християн, які постраждали за віру Христову, приносила їм їжу, лікувала рани, а іноді й викупляла з неволі. Через свій подвиг вона здобула собі ім’я Узорішительниці, а Господь прославив її мощі нетлінням після мученицької кончини.
Сьогодні часточки мощей святої Анастасії є в Хорватії, Італії, в Баварії та на святій горі Афон. Чесна глава зберігається у Свято-Анастасіївському ставропігійному патріаршому монастирі, розташованому в горах, неподалік міста Салоніки (Греція).
В кожній єпархії, окрім кафедральних соборів Української Православної Церкви, чесна глава святої великомучениці Анастасії відвідуватиме лікарні та в’язниці.
Заплановано, що святиня прибуде в Рівне 4 червня орієнтовно о 10:00 год. та буде перебувати в Воскресенському кафедральному соборі м. Рівне (нижній храм). 5 червня (в неділю) буде відслужений молебень до святої великомучениці Анастасії Узорішительниці. Чесна глава святої великомучениці Анастасії Узорішительниці покине м. Рівне 06 червня о 05:30
 
http://www.rivne-pravoslavne.org.ua/
Переглядів: 542 | Додав: pruxod | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar

Сайт створено у системі uCoz